Připravované číslo: Nač se těšit?

30. března 2015 /
foto: Mikuláš Černík

V hlavním tématu letošní dvojky Sedmé generace přiblížíme fenomén geoinženýrství, které se snaží čelit environmentální výzvám technologickými řešeními. Na návštěvu se vydáme do protestujícího Berlína a CHKO Poodří, připomeneme 20. výročí úmrtí Josefa Vavrouška a pohovoříme s ornitologem Karlem Hudcem a členem polské zvířecko-právní organizace Otevřete Klece Pawlem Rawickim. Dále představíme komunitní energetiku, pomalou žurnalistiku, oteplování oceánů, negativa tabákového průmyslu, pozitiva půstu, pěstování microgreens nebo dokumentární film o velkochovech Cowspiracy. A to samozřejmě není vše. Prozatím si můžete dočítat články z letošní jedničky

Rozkvetlé jaro přeje

redakce 7.G.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.