Příští číslo: Na co se můžete těšit?

27. července 2015 /
foto: Petra Němcová

Ve čtvrtém letošním čísle se s vámi ponoříme do půdy a budeme se snažit zjistit, proč se její kvalita zhoršuje, co proti tomu dělat a proč bychom neměli utíkat na jiné planety jako ve filmu Interstellar. V seriálech prosondujeme PR agentury na Šumavě, elektroodpady, tepelnou izolaci domů nebo navracení energetických společností do rukou obcí. Dále se podíváme mezi anglické soběstačné aktivisty i na Rohanský ostrov, zhodnotíme plnění Rozvojových cílů tisíciletí a upozorníme na protiuprchlické nálady v části ochranářského hnutí. Dočkáte se i rozhovorů s Jaroslavem Kacerem nebo fairtradovými družstevníky z Karibiku, polemiky o filmu Causa Carnivora nebo recenzí knih Půda Více bláta!. Prozatím si můžete dočítat články z letošní trojky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.