Promítání Causy Carnivora

18. května 2015 /

Promítání filmu o velkých šelmách spojené s besedou. Akce se koná v Hlavním sále Kulturního domu Nové Město na Moravě. Přítomni: Jan Svatoš (režisér), Miroslav Kutal (Hnutí DUHA Olomouc) a Michal Babnič (správa Národního parku Malá Fatra). Po projekci následuje diskuze s hlavním koordinátorem vlčích hlídek v ČR Miroslavem Kutalem, režisérem dokumentu Janem Svatošem a s ředitelem CHKO Žďárské vrchy Václavem Hlaváčem. Vstupné dobrovolné. Více zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.