Radikální ekologická demokracie: lokální a udržitelné alternativy v Indii

22. ledna 2015 /

Brno, Otevřená zahrada, Údolní 33, od 18 hod. Indický environmentalista a publicista Ashish Kothari bude hovořit o svém konceptu „radikální ekologické demokracie“ jako o reálné alternativě současného ekonomického systému. Jádrem prezentace budou konkrétní indické iniciativy „zdola“, zaměřené na zajištění základních potřeb, skutečné demokracie a na alternativní přístupy k produkci, spotřebě a distribuci. Pořádá Trast pro ekonomiku a společnost ve spolupráci s Katedrou environmentálních studií FSS MU, Ekumenickou akademií a NaZemi. Podrobnosti zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.