Respekt k lidským právům

26. dubna 2013 /

Brno, Muzea romské kultury, Bratislavská 67. Od 9.00 do 15.30. Víte, jaká máte lidská práva? O jaké mezinárodní a národní deklarace se opírají? Platí všude na světě stejně? A pro všechny? Co byste dělali, kdybyste byli svědky porušování lidských práv? Jak se vy sami můžete zasadit o prosazování a dodržování lidských práv? Přijďte se dozvědět více na první ze vzdělávacích cyklů „Multikulturalismus a prevence extremismu“. Pořádá vzdělávací společnost Aletheia a projekt Nebuď ovčan! Více zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.