Ropák a Zelená perla 2012

9. dubna 2013 /

Kdo se stane novým Ropákem? Kdo loni pronesl největší Zelenou perlu? To se sice dozvíme až v pátek 26. dubna, ale už teď si můžete udělat v kalendáři hvězdičku a přijít na doprovodný veganský raut, víno a skvělou kapelu Urband, hrající směs ruských písní, valčíků, tanga či blues.

Kam a kdy? Do Místogalerie na Skleněné louce, Kounicova 23, Brno, od 18 hodin. Podrobný program najdete tady, video upoutávku  dokumentaristy Ivo Bystřičana pak zde. Slavnostní večer můžete podpořit i přihlášením se na facebookové stránce Ropáka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.