S pavouky na dlani aneb Překonejme obavy ze zvířat

3. října 2013 /

Brno, Kamenná 20. Od 16:00. Při své práci Rudi Ocepek zjistil, že tyto předsudky a strach můžeme překonat, jsme-li v blízkosti živočichů „tváří v tvář“. Při blízkém kontaktu naše strachy začínají mizet a brzy živočicha, i když to bude obrovský pavouk, štír nebo tropický šváb, přijmeme také do dlaní. Po takovém zážitku odcházíme spokojení – překonali jsme strach a poznali nové/, zajímavé bytosti, se kterými se dělíme o planetu. Na semináři budete mít možnost seznámit se s několika živočišnými druhy, ke kterým se v naší společnosti váže mnoho předsudků a mylných informací. Pořádá Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání. Více zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.