Salon SocInGr – sociální zemědělství a dostupnost půdy

24. srpna 2017 /

10:00 až 11:30, Výstaviště České Budějovice, pavilon Z, 1. patro. Přestal být venkov vřelým místem pro život slabších členů společnosti? Není dostupná zemědělská půda pro hospodaření v malém rodinném rozsahu? Ztrácí krajina biodiverzitu a je málo prostupná?

Programový rámec pro rozvoj venkova tvořený Společnou zemědělskou politikou tato zvolání reflektuje jen do jisté míry. Na Salonu SocInGr naštěstí zazní návrhy řešení i s představením toho, co kde funguje. Sociální zemědělství coby koncept pro inkluzivní venkov, zpráva o tvorbě Programu rozvoje venkova pro období po roce 2020 a impulzy k ovlivnění této politiky ve prospěch SocInGr témat.

Průvodci Salonu SocInGr: Eliška Hudcová, Petr Mahr, Vojtěch Veselý a další. Více na www.areaviva.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.