Sedmogenerační dárky rozdány

22. prosince 2011 /

Zatímco předvánoční shon, či naopak snaha o usebrání, vrcholí, Sedmá generace už dárky výhercům soutěže ke dvacetinám rozdala. Proběhlo to docela v duchu biblického “poslední budou mezi prvními” – až nakonec totiž přišla řada na výhru za první místo.

Řekli jsme si, že je možná škoda se s vámi o ni nepodělit. Nuže, asi takhle to vypadá, když si sedm generací čte v Sedmé generaci:

 

 

Pokud by se takový obrázek naskytl i u vás doma, nezapomeňte nám dát vědět.

Nejen paní Ladě Moravcové, ale i všem ostatním výhercům gratulujeme.

 

P.S. Seznam všech výherců i s výhrami si můžete prohlédnout zde, fotogalerii z benefičního koncertu, kde se mimo jiné výherci losovali, pro změnu zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.