Šesté číslo 7.G za dveřmi

5. prosince 2011 /

V právě dokončovaném šestém čísle 7.G se můžete těšit na máchovské putování do Itálie, stromové klokany z Papua-Nové Guinei, výměnné freecyclingové sítě, porovnání ekologických dopadů knih a čteček, šumavské dění po letní blokádě, negativní úrok ekonoma Silvio Gesella nebo recenze knih Fair Trade či Stařec, který četl milostné romány. Přineseme i vzpomínku na zesnulého beskydského lesoochranáře Leo Košťála a rozhovor s ekologem a medvědím popularizátorem Erikem Balážem. A to samozřejmě není vše.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.