Shehnoor Ahmed

4. září 2013 /

Olomouc. Za()hrada – komunitní zahrada na Pekární ulici. Od 18.00 do 20.00. Představení tvorby výtvarnice a společná prohlídka města. Shehnoor Ahmed je umělkyně z Londýna, která ve své tvorbě reflektuje environmentální, společenské a rozvojové otázky. Věnuje se kresbě a malbě, animaci, 3D umění, videoprojekci, videu a performance.
V Za()hradě nám představí svou práci a my jí pak na procházce městem ukážeme Olomouc. Při focení prostředí města se zaměříme na povrchy, vzory a barvy, ať už půjde o lidi nebo zajímavá místa. Občas se zastavíme, abychom si zapsali, co vidíme, slyšíme, cítíme. Sesbírané postřehy později vyžijeme při dílnách. Pořádá Za()hrada. Více zde
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.