Škola občanské iniciativy

10. července 2015 - 19. července 2015 /

Horní Jiřetín. Přijeďte se naučit, jak měnit své okolí k lepšímu, a zároveň podpořit těžbou ohroženou komunitu města Horního Jiřetína. Na programu budou workshopy o klimatické krizi, občanských kampaních, práci s médii i fundraisingu, debaty se zajímavými hosty, výlet na zámek Jezeří nebo akce na podporu místních proti těžařům. Na podzim pak proběhne série víkendových kurzů pro začínající občanské aktivisty a aktivistky a paralelně i kurzy pro pokročilé. Hlásit se můžete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.