Speakers Tour – cena naší spotřeby

29. října 2012 - 31. října 2012 /

Diskuse o dopadech těžby bauxitu a pěstování bavlny s hosty z Kamerunu a Brazílie – Didrot Nguyepjou z organizace Přátelé Země Kamerun a Bruno Engelem z Přátel Země Brazílie. Brno, FSS MU (29. října, od 20 hod., Joštova 10, učebna P 24); Praha, Langhans Galerie (30. října, od 19 hod, Vodičkova 37) a Fakulta humanitních studií UK (31. října, od 18:30 hod., U kříže 8, Praha 5 – Jinonice, učebna 1036). Součástí bude i promítání dokumentu Aluminium industry – the forest turns to dust.  Více zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.