Středoškolská soutěž: prodloužení

17. listopadu 2014 /

Uzávěrku soutěže o nejlepší středoškolský text prodlužujeme do 30. listopadu. Všem autorům a autorkám mockrát děkujeme. 

Společensko-ekologický časopis Sedmá generace vyhlašuje publicistickou soutěž o nejlepší středoškolský text na téma:

Co vnímali moji rodiče jako největší problém životního prostředí v roce 1989 a co trápí mě?

Rozsah: maximálně 2500 slov

Forma: esej, rozhovor, fotoreportáž

Uzávěrka: 17. listopadu 2014

Adresa: příspěvky posílejte ve wordu, open office či pdf na sgenerace@hnutiduha.cz. V případě nejasností nám napište, rádi odpovíme.  

Hodnotitelé: Porota ve složení socoložka Hana Librová (FSS MU), ekopedagog Aleš Máchal (Lipka), novinářka Tereza Šimůnková, středoškolští učitelé Petr Švec a Radovan Plášek. 

Ceny: Tři porotou nejlépe hodnocené texty budou publikovány v Sedmé generaci a jejich autoři či autorky obdrží roční předplatné 7.G, tričko Odvaha k informacím a knihu dle vlastního výběru z Benefičního obchodu Hnutí DUHA.

Leták k soutěži najdete ZDE, mockrát děkujeme za jeho elektronické či tištěné šíření.

Partnery soutěže jsou Katedra environmentálních studií FSS MU Brno, Ministerstvo životního prostředí České republiky a Hnutí DUHA – Friends of the Earth Czech Republic. 

   

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.