Sympózium Poetika živého světa

12. března 2013 /

Praha, Divadlo Kampa, 9-20 hod. Na mezinárodním sympóziu u příležitosti vydání českého překladu knihy ekologického filosofa Davida Abrama Kouzlo smyslů – vnímání a jazyk ve více než lidském světě (DharmaGaia) budou kromě autora diskutovat německý filosof Andreas Weber, protagonistky umění sociální plastiky Hildegarda Kurt a Shelley Sacks, propagátor biomedicíny Marco Bischof, filosof vědy Ivan M. Havel a filosof Miroslav Petříček. Pořádá PILGRIM ve spolupráci s thinkOYA. Více zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.