Vaří se čtverka 7.G

23. července 2013 /

Připravované čtvrté letošní číslo Sedmé generace bude ve znamení automobilismu – jeho boomu, nazelenalých výhonků, takzvaných „přírodě přátelských aut“, i car free alternativ. Dočkáte se ale samozřejmě i řady jiných článků: reportáží z CHKO Soutok a klimatického hnutí 350.org, profilu woodcraftera Miloše Seiferta nebo rozhovoru se zpěvačkou Monikou Načevou. Přiblížíme také osudy zahrádkových osad, fenomény sdíleného cestování a mobilního environmentálního vzdělávání, etická dilemata nanotechnologií a robotiky, ne/výhody vytápění peletami nebo tuzemskou nabídku eko-kosmetiky. A to vše okořeníme ekosexuálními tipy. Krátit čas si mezitím můžete dočítáním minulého čísla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.