Vaříme a sázíme pětku 7.G

7. října 2013 /
foto: lenkamira.webgarden.cz

V hlavním tématu chystaného čísla přiblížíme, jak se ne/změnila kvalita zdejšího hromadného stravování. Dále nabídneme reportáže z jesenických lesů a festivalu v Rudolstadtu, zelenou předvolební kuchařku, enviro-souvislosti války v Sýrii, online šmírování, ekologickou náročnost domácích mazlíčků nebo osud přírodovědce a etnografa Vladimíra Úlehly. Ve třech rozhovorech se o názory podělí obyčejný ochranář Mikuláš Huba, aktivista Sea Shepherd Sid Thomas a ředitel italské Etické banky Ugo Biggeri. Kromě pravidelných sloupků doplní mozaiku čísla recenze filmů Do the Math The East, respektive knih Tekutá láska a Paradox úroků.

Číslo vyjde ve druhé polovině října, zatím si můžete pročítat to předchozí nebo nově přidané články z archívu Sedmé generace, například zde nebo zde

zdroj: www.lenkamira.webgarden.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.