Vaříme letošní jedničku 7.G

6. února 2014 /
foto: Lenka Voleníková

V prvním letošním čísle se vypravíme mezi ugandské pastevce, zambijské městské zahrádkáře, filipínské slummery, brněnské eko-květinářky nebo bělokarpatské sekáče. Dočtete se též o limitech těžby uhlí, nové právní úpravě zvířat, hrozícím online dohledu, environmentální výchově v Rakousku, bulharském nerůstu nebo živoucím odkazu přírodovědce, ochranáře a lovce Julia Komárka. V rozhovorech vyzpovídáme režiséra filmu divoČINY Jana Svatoše a ekologického aktivistu Miroslava Patrika. A kromě pravidelných sloupků včetně Terrapie se dočkáte i recenzí na filmy Léčba dějin a More Than Honey, respektive knihy Krajina. Krátit čas si mezitím můžete dočítáním minulého čísla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.