Vaříme šestku 7.G

28. listopadu 2013 /
foto: Greenpeace Polska

Šesté letošní číslo Sedmé generace bude ve znamení změny klimatu a pokusů o její zmírňování. Dočkáte se ale i řady jiných článků, například reportáží z guatemalského pralesa a evropských národních parků či rozhovorů s hybatelem Ondřejem Kobzou, dokumentaristou Ivo Bystřičanem nebo spisovatelkou Naomi Kleinovou. Přibližíme též neuvěřitelně jedlá města, nové způsoby ochrany divočiny, ne/svobodu v práci, cenzuru internetu v Číně, film Dál nic či knihy ZeeměČlověk v pokorném závazku vůči světu. To vše okořeníme tradičními tipy na zajímavé kampaně, přednášky či workshopy. 

Šestku bychom měli servírovat v pondělí 16. prosince, do té doby si můžete dočítat pětku

Pomalý a udržitelný advent přeje redakce 7.G 

foto: Greenpeace PL

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.