Výherci narozeninové soutěže

27. září 2011 /

Známe jména 55 výherců a výherkyň narozeninové soutěže. Losování proběhlo 23. září na benefičním koncertu za přítomnosti Kateřiny Rezkové (redakční rada 7.G) a Zuzany Vlasaté (redakce 7.G) a s odborným komentářem a moralní podporou Mojmíra Vlašína (redakční rada 7.G). Zda patříte mezi šťastlivce, se můžete podívat zde. Najdete tam nejen jména vylosovaných, ale i podrobný popis cen.

Připomínáme, že všechny výherce a výherkyně oslovíme do 15. října a ceny jim pošleme / předáme (podle dohody) do konce roku. Věříme však, že to stihneme dřív, než napadne první sníh.

Pokud vás zajímá, jak dopadla narozeninová fotosoutěž, nahlédněte do fotoarchivu. Soutěžní fotografie hodnotili Ľuba Lacinová, Kateřina Rezková a Jakub Macek z redakční rady 7.G.

A snad už příští týden na našich stránkách najdete fotoreportáž z benefičního koncertu. Fotila (jak jinak) Markéta Jedličková. Teď jen malá ochutnávka.

Benefiční koncert zahájila brněnská kapela Zelené koule. Poznámka pro muzikology: jde o biopankovou recitaci.

Vedle Víta Kouřila celým večerem provázel také Mojmír Vlašín. Mimo jiné bděl nad losováním výherců narozeninové soutěže.

Martin Evžen Kyšperský z kapely Květy výjimečně přijel tramvají, vzal si pouze akustické nástroje… a hračky. Inu, hravě dočasný ekolog.

Samozřejmě nechyběly gratulace. Popřát a promluvit přišli: profesorka Hana Librová (která je dle svých slov unavená více četbou než životem, ale na nové číslo 7.G se nedočkavě „vrhá“), Jakub Patočka (bývalý šéfredaktor 7.G, který prohlásil, že 7.G vychovává jeho syna víc než on), Petr Machálek (ředitel Hnutí DUHA, který poděkoval odcházející redaktorce Dáši Smolíkové za to, že devět let držela Generaci nad vodou), Martin Ander (bývalý ředitel HD a bývalý redaktor 7.G), Petr Vozák (bývalý redaktor a fotograf 7.G) a samozřejmě Mojmír Vlašín (mluvil místo Aleše Máchala, jehož ostych před mikrofonem nazval alešnou skromností).

Po růžovém narozeninovém dortu Vít Kouřil vyzpovídal violoncellové duo Tara fuki, které koncertuje po celém světě, takže benefiční koncert 7.G samozřejmě nemohlo přejít bez povšimnutí.

Po dražbě předmětů z muzea kýče a šuntu zahrálo slovenské duo Longital.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.