Výlety, výstavy a besedy – EDO

19. dubna 2012 /

Již od soboty 21.4. připravilo centrum ekologických aktivit Sluňákov výlety do krajiny, putování za památkami moravských Benátek, za Kotěrou a Gočárem do Hradce Králové a mnohé další. V pátek 27.4. pak začínají besedy v olomouckém Divadle hudby, těšit se můžete na mnohé významné hosty jako například na psychiatra Cyrila Höschla, filosofa Václava Bělohradského, ekonomy Tomáše Sedláčka a Ilonu Švihlíkovou, sociology Jiřinu Šiklovou, Pavla Baršu a Jana Kellera a celou řadu dalších zajímavých osobností. A nebude chybět ani stánek Sedmé generace s nejnovějším číslem. Fanoušci chtiví si doplnit archiv si však také přijdou na své. Celý program ke stažení ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.