Zajištění kvality u budov s téměř nulovou potřebou energie

4. listopadu 2013 - 6. listopadu 2013 /

 Praha. ABF – Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, Václavské náměstí 31. Od 8:00 do 17:30. Třídenní kurz, určen pro stavbyvedoucía inženýri, je specializovaný na zajištění kvality na stavbě i v projektové přípravě. Dva dny teoretického základu jsou vedeny formou přednášek se zaměřením na ukázky z praxe včetně cvičení umožňujících integraci poznatků. Navazující třetí den doplňuje výuka v terénu a to návštěvou konkrétních staveb. Pořádá Centrum pasivního domu. Více zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.