Znečištěné Brno? – diskuzní večer

13. ledna 2017 /

S aktuálním číslem časopisu Sedmá generace a tématem Nanečisto přichází další společný diskusní večer se zajímavými hosty, tentokrát 24. 1. 2017 od 18:30. Opět se potkáme v brněnské kavárně Tři ocásci.

Řeč bude o zněčištění v Brně, na které se podíváme ze dvou perspektiv – prachového znečištění a takzvaného vizuálního smogu. Pozvání přijaly Hana Chalupská a Veronika Rút Nováková.
Hana Chalupská – jedna ze šesti matek, které stály za zrodem iniciativy Dejchej Brno. Vystudovala geografii a humanitní environmentalistiku, pracovala několik let ve veřejné správě a od roku 2005 v neziskovém sektoru.
Veronika Rút Nováková – grafická designérka, která se od své diplomové práce, zabývající se grafickým designem ve veřejném prostoru, věnuje se právě vizuálnímu smogu v Brně.
Obě expertky nejdříve přiblíží aktuální situaci v daných oblastech, následovat bude diskuse moderovaná šéfredaktorem 7.G Vítem Kouřilem. Těšíme se i na vaše otázky.

K FB události se můžete přidat a pozvat své známé tady. Děkujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.