Divoké klisny na Dívčích hradech

29. září 2021 /
foto: Foto: Kristýna Čermáková
Sedmá generace 4/2021
Sedmá generace 4/2021
Divoké klisny na Dívčích hradech
Loading
/

Když míjím běžce na jedné z frekventovaných pražských cyklostezek, nedovedu si představit, že zde, uprostřed hlavního českého města, se nachází ohrada s divokými koňmi. A skutečně. Čtyři klisny koně Převalského se už v dálce pasou na horizontu tak, že zpoza nich vidím mrakodrapy na Kavčích horách. Že se nejedná o obyčejné stádo koní, napoví vysoký dřevěný plot, několik metrů od něj další elektrický plot a vyhlídkové plošiny pro návštěvníky.

 

Článek si můžete přečíst v časopise Sedmá generace (4/2021).

Předplaťte si Sedmou generaci na https://sedmagenerace.cz/predplatne/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.