Ekologie hrou

29. září 2021 /
foto: Wikimedia CC. Hra Fotosyntéza.
Sedmá generace 4/2021
Sedmá generace 4/2021
Ekologie hrou
/

Člověče, nezlob se, Aktivity nebo Dostihy a sázky. Kdo je někdy nehrál, jako by nebyl. Svět deskových her je ale mnohem rozmanitější a popularita „deskovek“ stoupá, stejně jako jejich prodeje. Navíc se skrze ně mohou hráči naučit nové věci, což platí třeba i v případě environmentálních problémů. Poslední dobou her s touto tematikou stále přibývá a už začíná být složité si mezi nimi vybrat. Kterou tedy zvolit a jak si ji zahrát bez přílišného trápení peněženky i přírody?

 

Článek si můžete přečíst v časopise Sedmá generace (4/2021).

Předplaťte si Sedmou generaci na https://sedmagenerace.cz/predplatne/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.