Jak se na děti volá, tak se z dětí ozývá

5. května 2021 /
1/2021
1/2021
Jak se na děti volá, tak se z dětí ozývá
Loading
/

Děti jsou jako houby. Dokážou nasáknout neuvěřitelné množství informací, a tak se již od útlého věku učí porozumět, jak se chovat ke svému okolí. V dnešním světě je jejich bezstarostné dospívání bohužel postaveno před realitu nešetrného lidského chování k životnímu prostředí. Děti tak pomalu vyrůstají do generace, která tyto dopady pocítí na vlastní kůži a bude muset nelézt řešení, jak zabránit dalšímu pustošení planety Země. Nejen proto je velmi důležité dětem ukázat hodnotu přírody. Česká školní inspekce loni provedla hodnocení kvality a efektivity environmentálního vzdělávání na základních školách. Jak dopadlo?

Článek si můžete přečíst v časopise Sedmá generace (1/2021).

Předplaťte si Sedmou generaci na https://sedmagenerace.cz/predplatne/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.