Království za pakoně!

3. prosince 2020 /
foto: Federico Gazzoli. Ceremoniál Kuomboka: Litungův doprovod v tradičním odění. Na pozadí záplavové pláně vidíte město Mongu.
Sedmá generace 5/2020
Sedmá generace 5/2020
Království za pakoně!
Loading
/

“Už vás unavuje číst pouze o lvech, slonech a žirafách v nádherných afrických parcích? Nechcete slyšet jen příběhy o chudobě, nemocích a rozpadajících se afrických ekonomikách? Po deseti letech v Africe vím, že úchvatná zvířata na pozadí široké pláně se sněhovými vrcholky Kilimandžára nejsou to jediné, co Afrika nabízí. Postupem času mě začala fascinovat místa, které běžný turista neuvidí. Jedním takovým místem je Barotseland v západní Zambii, kde jsem žila skoro dva roky.”

Článek si můžete přečíst v časopise Sedmá generace (5/2020).

Předplaťte si Sedmou generaci na https://sedmagenerace.cz/predplatne/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.