Nava Gókula: na cestě k soběstačnosti

1. července 2021 /
foto: Ášram v Navě Gókule, foto: Veronika Charvátová.
Sedmá generace 3/2021
Sedmá generace 3/2021
Nava Gókula: na cestě k soběstačnosti
/

Vycházím z domu před šestou hodinou ráno a chystám se na smluvené místo srazu, kde se mám potkat se členy komunity Hare Krišna. Na ulici před jejich brněnský chrám přicházím přesně na čas a nervózně přešlapuji před brankou. Dochází mi, že příliš nevím, co mě dnes bude čekat. Úmyslně jsem se vyvarovala velkých rešerší a rozhodla se, že si bez předsudků udělám názor sama. Navíc sem jedu především se záměrem posbírat materiály o zahradničení a ekologickém způsobu pěstování.

 

Článek si můžete přečíst v časopise Sedmá generace (3/2021).

Předplaťte si Sedmou generaci na https://sedmagenerace.cz/predplatne/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.