Nový život starého nábytku

3. června 2021 /
foto: Kristýna Čermáková. Z pokoje do pokoje.
Sedmá generace 2/2021
Sedmá generace 2/2021
Nový život starého nábytku
Loading
/

Dávat starému nábytku další účel a smysl, to je hlavním mottem projektu Z pokoje do pokoje. Místo do sběrného dvora dovezou lidé nevyužívanou socialistickou komodu na dvorek organizace a tři autorky Zuzana Kuberová, Bára Kocandová a Tereza Korbelová jí vrátí původní slávu: opraví ji, natřou a předají dál těm, kterým naopak do interiéru zapadne. S Terezou a Bárou jsem se setkala a o tom, jak funguje podobný typ re-use center, jsme si popovídaly přímo v jejich dílně.

Článek si můžete přečíst v časopise Sedmá generace (2/2021).

Předplaťte si Sedmou generaci na https://sedmagenerace.cz/predplatne/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.