Sdílené domy za dveřmi

18. listopadu 2021 /
foto: Žaneta Gregorová. Schůze Sdílených domů
Sedmá generace 5/2021
Sedmá generace 5/2021
Sdílené domy za dveřmi
Loading
/

Představte si, že bydlíte ve velkém domě v Praze, který s vámi obývají vaši přátelé a známí. Sdílíte nejen dvoreček, ale také prádelnu i kuchyň. Děti si hrají na společném pískovišti. Ve veřejném prostoru společně organizujete nejrůznější akce. Byt si pronajímáte. Máte dost prostoru pro své osobní potřeby a další část domu obýváte společně s ostatními. Nevlastní jej ale ani soukromá osoba, ani developer. Jeho majiteli jsou všichni lidé, kteří se rozhodli věřit projektu Sdílené domy.

 

Článek si můžete přečíst v časopise Sedmá generace (5/2021).

Předplaťte si Sedmou generaci na https://sedmagenerace.cz/predplatne/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.