Žít s Aktivní nadějí

5. května 2021 /
foto: zdroj: Alferia
1/2021
1/2021
Žít s Aktivní nadějí
Loading
/

Svět se nezvratně řítí do záhuby a lidstvu už není pomoci. Ať už se s tímto názorem ztotožňujete, hledáte recept na pozitivní přístup ke zmatkům dnešní doby, nebo vás prostě jen zaujme krásná obálka, kniha Aktivní naděje od Joanny Macy a Chrise Johnstona vás nezklame. Je plná rad, příběhů a praktických cvičení pro udržení víry v lepší budoucnost. Pesimistům naději dodá, optimistům ji pomůže udržet a těm, kdo soudí knihu podle obalu, alespoň rozšíří obzory.

Článek si můžete přečíst v časopise Sedmá generace (1/2021).

Předplaťte si Sedmou generaci na https://sedmagenerace.cz/predplatne/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.