Bike Kitchen Praha: naučíme tě opravit si kolo

25. srpna 2021 /
foto: Žaneta Gregorová. Bike Kitchen Praha.
Zamřížovaným oknem proniká do dílny odpolední slunce a otevřenými dveřmi doléhají hlasy zvenčí. Mumraj letního podvečera má na pražském ostrově Štvanice jedno specifikum: sjíždí se sem spousta lidí na kolech. Až skoro k těm otevřeným dveřím je do Bike Kitchen Praha v dolní části klubu Fuchs2 navede cyklostezka na magistrále. Stačí jen sejít schody a vejít dovnitř.

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2021 vychází v 2. polovině prosince.