Kvíz o předplatné 7.G

24. dubna 2018 /
Jak možná víte, ke všem textům a číslům ve 27 letém archivu 7.G mají přístup jen naši předplatitelé a předplatitelky. A právě roční e-předplatné 7.G teď sedm z vás může vyhrát. Stačí, abyste správně zodpověděli deset níže uvedených otázek a měli štěstí při slosování. Odpovědi posílejte do 10. května vyplněním dotazníku níže, nebo na adresu sgenerace@hnutiduha.cz a do názvu e-mailu uveďte "Soutěžní kvíz". SOUTĚŽNÍ KVÍZ UKONČEN. DĚKUJEME VŠEM ZA VYPLNĚNÍ, OZVEME SE VÁM DO 15. 5. E-MAILEM. (správné odpovědi: 1c, 2a ,3a, 4a, 5b, 6b, 7c, 8b, 9a, 10c)
Celý text je přístupný za 22 korun, nebo předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 270 korun a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 450 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/obchod. Pokud si 7.G předplácíte, přihlaste se vpravo nahoře. Kupte si jen tento článek za 22 korun. Děkujeme za jakoukoli formu podpory.

Jednorázový nákup článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.