Naomi Aldort v ČR, Rakousku a na Slovensku

13. října 2017 /

V pátek 13. října večer v Praze představí americkou terapeutku a rodinnou poradkyni Jaroslav Dušek, v sobotu 14. října zavítá Naomi Aldort na celodenní seminář o různých rodičovských úskalích do Bratislavy, 15. října v Brně následuje beseda o vedení a o tom, jak dát dětem svobodu, ale ne moc nad ostatními lidmi, ve středu 18. října ve Vídni o unschoolingu. V Praze27.—29. října proběhne třídenní seminář pro pokročilé. Většina seminářů bude dostupná i online. Sledujte www.naomialdort.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.