Nový web 7.G

24. dubna 2018 /
Jednodušší orientace, lepší vyhledávač, větší fotky, větší písmo, více odemčených starších textů, optimalizace na všechny typy monitorů… Sedmá generace má po deseti letech nové webové stránky. Moc děkujeme všem, kteří se na nich podíleli, zejména Martinovi Matějů, Janě K. Kudrnové, Dominiku Grohmannovi a Jakubovi Haberlemu. Řadu věcí ještě budeme ladit a vyměňovat za pochodu, doufáme však, že se na náš web budete často a rádi vracet.
Ještě pár logistických pokynů:
 • Předplatitele, kteří už mají zřízený přístup do archivu, prosíme o využití formuláře pro obnovu hesla za použití emailu, přes který mají archiv zaregistrovaný.
 • Pokud máte nyní 7.G předplacenou, ale dosud jste si přístup do archivu nezřídili, napište nám na sgenerace@hnutiduha.cz a ozveme se Vám s přihlašovacími údaji.
 • Nepředplatitele informujeme, že roční přístup ke kompletnímu online archívu stojí od 210 kč, podrobnosti najdete zde. Chcete-li si navíc rok listovat v tištěné 7.G, podívejte se sem.

Děkujeme za podporu Sedmé generace.

P. S.: Náš starý web najdete tady.

3 komentáře: “Nový web 7.G”

 1. Dagmar Smolíková napsal:

  To je ale opravdu velká změna :-)! Určitě k lepšímu. Texty se příjemněji čtou. Přeju hodně čtenářů a čtenářek.

 2. Petr Hajner napsal:

  Děkuji milé Sedmé Poslední a kdovíjakéještě generaci za vše dobré, co přináší. Starý webík byl pro mne staromilce neomylně hezčí, to přiznám barvu. Ale obal by pro mne neměl být podstatnější, než to, co je skryto uvnitř.
  Ale (byť jen mírně) mne zaráží, že ani nový web nepoužívá zabezpečené připojení protokolem “https” a můj prohlížeč při přihlašování trochu kroutí hlavou.
  Přeji z čerstvě mírně pobouřkové Šumavy vše dobré.

  • Vít Kouřil napsal:

   Dobrý den, děkujeme Vám za přání. Web stále ladíme, což se týká i protokolu https. Doufám, že to dopadne k Vaší spokojenosti. Co se týká porovnání krásy starého a nového webu: bohužel se nemůžeme zavděčit všem, budeme se alespoň snažit, aby Vám vyhovoval aspoň ten obsah. Přeji Vám z redakce 7.G vše dobré.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.