Připravujeme 7.G 3/2018

22. května 2018 /
foto: Tereza Macháčková
V hlavním tématu třetího letošního čísla 7.G se zaměříme na monokulturizaci: polí, lesů, krajiny či kultury. Reportážně se vydáme na venkov, do vysušeného Kapského města, za novodobými etiopskými otrokyněmi či do padlého ráje na Bali. Dále přiblížíme editování genomu, ne/výhody Bitcoinu a FairCoinu, fenomén swapování, rysy na Šumavě nebo dokument Planeta Česko. S Viktorem Třebickým probereme udržitelnost vývoje Prahy a s Františkem Kumhálou potenciál přesného zemědělství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.