Připravujeme: Hmyz náš vezdejší

2. srpna 2018 /
foto: archív Lukáše Čížka. Tesařík alpský.

Do čtvrtého letošního čísla Sedmé generace, které vyjde na konci srpna, chystáme téma o hmyzu a klíšťatech, dojde však i na cyklodopravu, lesní školky, domácí výchovu, migraci či ne/plnění pařížských klimatických závazků. Reportážně se vydáme do Itálie i Prokopského údolí, hovořit budeme s entomologem Lukášem Čížkem, básnířkou a publicistkou Magdalénou Šipkou, pedagožkou Justinou Danišovou a hudebníkem Tomášem Klusem. Prozatím si můžete dočítat články z minulého čísla.

Přejeme dlouhé stíny.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.