Připravujeme: Klima, sdílené bydlení i childfree hnutí

10. října 2021 /
Na co se můžete těšit v nejnovějším vydání Sedmé generace 5/2021, které vyjde na konci října?

V dokončovaném pátém letošním čísle přiblížíme aktuální klimatickou situaci, ať již díky novým poznatkům Mezivládního panelu pro změnu klimatu, reportážím ze Stávky za klima, rozboru budoucnosti uhelných regionů nebo analýze dopadu technologií nezbytných pro uhlíkovou neutralitu. Věnovat se budeme též sdílenému bydlení, fotovoltaice na střechách, childfree hnutí nebo ekopolitice končící Babišovy vlády. K rozhovorům jsme pozvali klimatologa Jozefa Pecha či dokumentaristku Andreu Culkovou. Vedle tradičních seriálů a sloupků se též dočkáte recenze na Krásu jednoduchosti od Satishe Kumara nebo eseje Davida George Haskella Hlasy ptáků a jazyk náležení.

Prozatím si můžete dočítat články z čísla 4/2021.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.