Připravujeme nové číslo

11. dubna 2018 /
foto: Ivan Prouza
Na co se můžete těšit v letošní dvojce 7.G?

V dokončované dvojce se vás čekají texty o dopravě, ať už jde o MHD, vlaky, autobusy nebo cyklistiku. Dále nabídneme tři rozhovory: s historikem Jiřím Smlsalem o kauze Lety, s politology Milošem Gregorem a Petrou Vejvodovou o fenoménu fake news a s fyzičkou Kateřinou Falk o základním výzkumu a vědkyních. Magdaléna Vaculčiaková vám reportážně přiblíží Senegal, Veronika Kicková a Ľuba Lacinová současnou situaci na Slovensku, Dominik Grohmann jídlo v prášku, koncept aktivní naděje zprostředkuje ekofilosofka Joanna Macy. Recenzovat budeme knihu Petra Vidomuse Oteplí se a bude líp nebo dokumentární filmy Aktivistka a Azurová. Chybět nebudou pravidelné rubriky a sloupky včetně Terrapie, La Lupy, Bioastrologie či Kurzu mediální sebeobrany. Mezitím si můžete dočítat letošní jedničku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.