Připravujeme: Šestka plná rozhovorů

29. listopadu 2017 /

V připravovaném posledním letošním čísle pro vás chystáme hned čtyři rozhovory: se světoznámým fotografem divokých zvířat Staffanem Widstrandem, psycholožkou zkoumající společenské menšiny Sylvií Grafovou, ředitelem ekocentra Sluňákov Michalem Bartošem i s inspirativní brněnskou zahrádkářkou Lenkou Sedmíkovou. Vedle nich přineseme reportáže z ostrova Vancouver, protitěžařské akce Ende Gelände i londýnské konference Vymírání druhů a chov dobytka, přiblížíme kontroverzní glyfosáty, svět mikrobů, Karpatské bukové pralesy, eko-osvětu nebo vztah mezi vědou a politikou. V Kulturní zahradě se ohlédneme za dokumentárním festivalem Ji.hlava, mockumentem Masokr, románem Ready Player One či knihami Tmavozelený svět a Jak kultura vytváří diskusi o klimatické změně. Prozatím si můžete dočítat články z minulého čísla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.