Prodej vánočních jedliček v Brně

23. prosince 2017 /

Přijďte si pro vánoční jedličku v květináči. Ze zakoupených stromečků pak na jaře zasadíte kousek nového lesa a podpoříte původní českou dřevinu — jedli bělokorou. Stromečky pocházejí z přírodě blízkého lesnictví z okolí Brna. Jsou to 3—4leté sazenice jedle bělokoré, výška kolem  40 cm, cena jednoho stromku je 99 korun. Prodejní místa ve všech obchodech Nadace Veronica, Ekocentru Brno, Lipce — Rozmarýnku, na Jezírku, na Lipové a dalších místech. Více na www.veronica.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.