Sedmá generace

Recy utěrka

Designová recy utěrka obnitkovaná

dárek od Bagy design, nyní k předplatnému 7.G

Recy utěrka je vytvořena ze tří vrstev, jak nových, tak již nepotřebných a ze sepraných látkových plen. Určena především k úklidovým pracem – slouží jak k leštění, tak setře rychle vše dosucha. Po vyprání doporučuje výrobce nechat uschnout na sluníčku. Při spokojenosti můžete doobjednat utěrky přímo u výrobce Bagy design.

Rozměr: 25 x 30 cm

Hlavní výhody recy utěrky:

  • nahrazení jednorázových houbových kuchyňských utěrek a alternativa k papírovým utěrkám
  • skládá se z recyklovaného jádra (vnější strana nová plenkovina)
  • 100% bavlna
  • výborná savost a rychlé schnutí

Tuto utěrku pro každodenní použití si nyní můžete objednat k předplatnému Sedmé generace. Spolu s časopisem poslouží i jako vhodný dárek. Za šetrnou domácnost se 7.G děkujeme!

O Bagy design

Značka Bagy design vznikla v roce 2016, kdy zakladatelka Michaela Kubešová začala od usnadnění chodu vlastní pětičlenné domácnosti přinášet nápady také do domácností dalších: nejdříve začala do přírodních materiálů jako je len a bavlna oblékat pečivo, pak ovoce a zeleninu, postupně připravila pratelné koše na tříděný odpad, aby snížila nejen doma počet mikrotenu. Dále se rodinná značka rozvinula až do tvorby kabelek, nákupních tašek, penálů a obalů na knížky.
Dnes si značku Bagy design oblíbili nejen stálí zákazníci, ale i návštěvníci prestižního Dyzajn Marketu a dalších akcí podporujících design a filosofii zero waste neboli nulového odpadu.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.