7.G samolepky: Odvaha k informacím

8. září 2014 /

V novém čísle Sedmé generace můžete najít jednu ze tří verzí nových samolepek. Pokud se vám budou zamlouvat, nalepte je prosím nevandalsky na nějaké vhodné místo, kde by si jich mohlo všimnout více lidí. Tři nejpozoruhodnější „nálepy“ oceníme ročním předplatným 7.G, novým 7.G tričkem, respektive knihou Nadi Johanisové Ekonomičtí disidenti.

Pokud Sedmou generaci neodebíráte a máte o nálepky zájem, můžete si zajít k nám do redakce na Údolní 33, navštívit jeden z našich letních stánků, o nichž vás budeme průběžně informovat. O větší než malý počet samolepek si pak můžete napsat na adresu sgenerace@hnutiduha.cz. Fotografie se samolepkami posílejte tamtéž. Děkujeme za podporu a přejeme originální nápady! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.