Co bude v dalším čísle 7.G?

27. ledna 2012 /
foto: Dominik Grohmann

V právě připravovaném prvním letošním čísle 7.G se můžete těšit na ekonomicko-krizové téma, reportáž z pasení ovcí a koz v Českém krasu, rozhovory s Jaroslavem Duškem a průmyslovým ekologem Françoisem Schneiderem, příběh zelené energetičky Ursuly Sladek, vzpomínku na ekonoma Richarda Douthwaitea, český portmannismus či přírodní fotografie Michala Kerna. Nadto přineseme recenze knihy Etika a příroda či filmů Jeskyně zapomenutých snů a Rodina je základ státu. A leccos dalšího přidáme k tomu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.