Co najdete v připravovaném čísle?

29. ledna 2013 /
foto: Jan Doležal

V prvním letošním čísle Sedmé generace nabídneme téma o ne/plánované budoucnosti, reportáže z britských farmářských trhů i českých zlevněnek, články o cyklistice v Manchesteru, polském protijaderném hnutí, mediální volbě prezidenta, asanaci Vlněny či vlivu skleněných budov na vodní hmyz; chybět nebude ani rozhovor s ekonomem Saamahem Abdallahem a recenze na knihu Mizející tvář Gaii či filmy Samsara In Time. Jednička vyjde ve druhé polovině února, do té doby si ještě můžete dočítat šestku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.