Co najdete v šestce 7.G?

25. listopadu 2014 /
foto: Petr Vozák

V posledním letošním vydání Sedmé generace se ohlédneme za 25 lety zdejšího zeleného hnutí, vyzpovídáme ex-ředitele Hnutí DUHA Vojtěcha Koteckého a psychiatra Stanislava Grofa, přineseme reportáže z Kanady, Hong Kongu a konference Nadechnutí 2014, přiblížíme situaci lesních školek, boom brněnské cyklokultury, synteticky modifikované organismy (SMO) nebo ekologické zemědělství. V Kulturní zahradě si posvítíme na dokument Black Ice, festival Ji.hlava, knihu Svět měst a básnickou sbírku Očima malé poletuchy, chybět nebude ani IV. kolo Ekohitparády. Prozatím si můžete dočítat články z letošní pětky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.