Čtverka 7.G jde do tisku

16. srpna 2012 /

Ve čtverce 7.G se můžete těšit na hlavní téma  Eko-sex je náš, pojednávající o environmentálních důsledcích sexuálního průmyslu, nové ekosexuální identitě či erotických aktivitách zaměřených ve prospěch přírody. Následují články o trablech recyklace, energetické soběstačnosti, divokých včelách, ministerstvu zdravého rozumu či vegetarismu Přemysla Pittra. Nadto jsme hovořili s rodinnou terapeutkou Naomi Aldortovou, členkou britské Komise pro změny klimatu Julií Kingovou a polskou filosofkou Anitou Ganowicz-Bączykovou. Chybět nebudou ani recenze a pravidelné sloupky Mediana, Před Sedmou generací, Ekologický kompost či Librarium. Ve vašich schránkách či monitorech se čtverka objeví po 23. srpnu.

Pokud si chcete číslo koupit, můžete využít jednu z možností předplatného, nebo si je vyhledat na jednom z prodejních míst. Za čtenářský zájem vám mockrát děkujeme. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.