Dražíme 7.G pro 7.G

14. prosince 2016 /

Časopis Sedmá generace letos vstoupil do 25. ročníku. Ten jsme v září oslavili v Brně společně s BezoBratry, Budoárem staré dámy, Listoletem, Živými kvety, Jardou Svobodou, mediálními odborníky, našimi spolupracovníky a především příznivci. V průběhu večera proběhla i dražba všech 25 ročníků časopisu. To už je pěkná várka čtení na zimní večery.

Jak to tak bývá, na narozeninovou oslavu nemohli přijít všichni. Proto jsme se rozhodli uspořádat ještě e-oslavu s rozšířenou aukcí. Vedle 25 ročníků časopisu si můžete vydražit i historická 7.G trička a tak trochu netradiční „sedmogenerační“ oběd.

Zapojit se můžete ihned a vše bude končit v poslední letošní den, tedy 31. 12. 2016 v 23:59. Další informace najdete právě na stránkách této elektronické dražby.

Za zapojení se i šíření zvěsti děkujeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.