Důvěřuji moudrosti skupiny

16. dubna 2012 /
foto: Tereza Prejdová

S Martinem Largem, ředitelem britské komunitní organizace Stroud Common Wealth, jsem se setkala ve ztichlé jídelně ekocentra Sever v Jizerských horách, v odpolední přestávce mezi diskusními bloky semináře Otevřený prostor, jehož letošním tématem bylo sdílení. Martin Large je svým založením vizionář, na otázky neodpovídal ihned, ale nechal si čas na přemýšlení. Pečlivě vážil slova, mluvil pomalu a tiše. Chvílemi jsem měla dojem, že mi sděluje nějaké velké a důležité tajemství. Pro sebe si ho však nenechám.

Celý text je přístupný za 22 korun, nebo předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 270 korun a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 450 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/obchod. Pokud si 7.G předplácíte, přihlaste se vpravo nahoře. Kupte si jen tento článek za 22 korun. Děkujeme za jakoukoli formu podpory.

Jednorázový nákup článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.