Důvěřuji moudrosti skupiny

16. dubna 2012 /
foto: Tereza Prejdová

S Martinem Largem, ředitelem britské komunitní organizace Stroud Common Wealth, jsem se setkala ve ztichlé jídelně ekocentra Sever v Jizerských horách, v odpolední přestávce mezi diskusními bloky semináře Otevřený prostor, jehož letošním tématem bylo sdílení. Martin Large je svým založením vizionář, na otázky neodpovídal ihned, ale nechal si čas na přemýšlení. Pečlivě vážil slova, mluvil pomalu a tiše. Chvílemi jsem měla dojem, že mi sděluje nějaké velké a důležité tajemství. Pro sebe si ho však nenechám.

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 4/2020 vyjde v 2. polovině srpna.