Ekologické využívání zdrojů

24. května 2013 /

Olomouc. Regionální centrum Olomouc, Jeremenkova 40B. Od 9.00 do 15.30. Víte, jaké energetické zdroje využíváte? A co to jsou ekosystémové služby? Kolik energie spotřebuje průměrný člověk za rok? A kolik litrů vody spotřebujete za den? Co můžeme dělat pro zastavení či pokles permanentního nárůstu energetické spotřeby? Na tyto i mnohé další otázky dostanete odpovědi na prezenčním kurzu Ekologické využívání zdrojů. Kurz je veden interaktivně s mnoha ukázkami, příklady z praxe, praktickými cvičeními i návody. Pořádá Aletheia, více zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.